ثبت نام جدید

توجه: لطفا متن زیر را به دقت خوانده و سپس به روی گزینه شروع ثبت نام کلیک نمایید.

مراحل ثبت نام اعضای جدید جامعه دامپزشکان ایران شامل 5 گام می باشد:

 

1- در مرحله اول اطلاعت فرم مشخصات فردی اعضای بایستی به درستی تکمیل و ارسال شود.

- دقت فرمایید در این مرحله علاوه بر پر کردن اطلاعات شخصی بایستی تحوه ارسال کارت عضویت را تعیین نمایید.

- فارغ التحصیلان محترم دامپزشکی اگر نحوه ارسال را حضوری مشخص نمایید، تنها وجه ثبت نام که مبلغ 1.000.000 ریال است بایستی پرداخت فرمایید و اگر نحوه ارسال را پستی انتخاب نمایید بایستی مبلغ 1.100.000 ریال را پرداخت نمایید.

دانشجویان محترم دامپزشکی اگر نحوه ارسال را حضوری مشخص نمایید، تنها وجه ثبت نام که مبلغ 500.000 ریال است بایستی پرداخت فرمایید و اگر نحوه ارسال را پستی انتخاب نمایید بایستی مبلغ 600.000 ریال را پرداخت نمایید.

-اگر شما از جامعه دامپزشکان کارت تخفیف ثبت نام دریافت کرده اید، کافی است مراحل عادی ثبت نام را طی کرده و در قسمت پرداخت سیستم به صورت خودکار، مبلغ تخفیف را از مبلغ اصلی ثبت نام شما کسر خواهد کرد.

- همچنین بایستی در این مرحله از ثبت نام 1- تصویر کارت ملی 2- تصویر صفحه اول شناسنامه 3- تصویر صفحه اول پایان نامه 4- تصویر صفحه آخر پایان نامه 5- تصویر عکس پرسنلی خود را ارسال فرمایید.

- دقت نمایید فرمت کلیه تصاویر ارسالی بایستی JPG و حجم آنها زیر 100 کیلوبایت باشد، در غیر این صورت امکان ارسال فایل ها و انجام ثبت نام فراهم نمی باشد.

- تصویر پرسنلی شما بایستی یک عکس 4*3 و اندازه حداکثر 300*400 پیکسل و اتدازه حداکثر 100 کیلوبایت و بدون حاشیه باشد و ارسال تصاویر غیر از این، صدور کارت شما را به تاخییر خواهد انداخت و مدارک شما تایید نخواهد شد.

2- در مرحله بعدی پس از تکمیل فرم ثبت نام و دریافت یک شماره فاکتور به صفحه پرداخت الکترونیکی بانک ملت برای پرداخت وجه ثبت نام منتقل خواهید شد. توجه فرمایید شما در این مرحله خواهید توانست توسط کلیه کارت های شتاب به پرداخت وجه بپردازید.

3- در این مرحله به سایت منتقل شده و نحوه واریز وجه شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورت که وجه به درستی پرداخت شده باشد، اطلاعات شما برای مدیر سایت جامعه ارسال خواهد شد. در صورت که وجه به درستی پرداخت نشده باشد شما بایستی به مرحله 1 برگشته و مرحل 1 تا 3 را مجددا انجام دهید.

4- در صورتی که پرداخت وجه صحیح باشد، مدیریت جامعه دامپزشکان، اطلاعات ارسالی شما را مورد بررسی قرار می دهد.

5- در صورت تایید مدارک در مرحله 4، کارت اعضای جامعه صادر می گردد و با توجه به نحوه ارسال انتخاب شده در مرحله 1(تحویل حضوری و یا پستی)، کارت به دست اعضا می رسد.

 

در همین رابطه لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:

1- هنگام منتقل شدن به سمت بانک از آدرس بانک ملت https://pgw.bpm.bankmellat.ir و یا شبکه شاپرک https://bpm.shaparak.ir و نام پذیرنده که اعضای جامعه دامپزشکان ایران می باشد، اطمینان حاصل فرمایید. در غیر این صورت مشکلات پیش آمده بر عهده ثبت نام کننده می باشد.

2- مشکلات مرتبط با بانک ملت بر عهده بانک می باشد و سایت مسئولیتی در قبال آن ندارد.

3- در مراحل دریافت رسید، حتما از رسید خود پرینت تهیه کرده و آن را برای پیگیری های بعدی به همراه داشته باشید.

4- صدور کارت بین 1 الی 10 روز کاری ممکن است زمان ببرد و در صورت آماده شدن کارت عضویت جهت دریافت به شما اطلاع داده خواهد شد.

5- در صورت بروز هر گونه مشکل در هر مرحله از ثبت نام با شماره تماس 02166569220 تماس حاصل فرمایید.

 

 

کلیه شرایط ثبت نام را خوانده و آنها را می پذیرم