تمدید عضویت

توجه: لطفا متن زیر را به دقت خوانده و سپس به روی گزینه شروع ثبت نام کلیک نمایید.

مراحل تمدید کارت اعضای جامعه دامپزشکان ایران شامل 5 گام می باشد:

 

1- در مرحله اول اعضا با وارد کردن شماره شناسنامه و شماره عضویت و شماره سریال شناسنامه وارد فرم تمدید کارت شوند و درخواست تمدید کارت و نحوه ارسال را مشخص کنند. (در صورتی که شما قبلا عضو جامعه دامپزشکان بوده اید و نام کاربری شما در سیستم موجود نمی باشد با دفتر جامعه دامپزشکان تماس بگیرید)

 الف) فارغ التحصیلان محترم دامپزشکی اگر نحوه ارسال را حضوری مشخص نمایند، بایستی تنها وجه ثبت نام که مبلغ 1.000.000 ریال است پرداخت نمایند و اگر نحوه ارسال را پستی انتخاب شود بایستی مبلغ 1.100.000 ریال را پرداخت نمایید.

 ب) دانشجویان محترم دامپزشکی اگر نحوه ارسال را حضوری مشخص نمایند، بایستی تنها وجه ثبت نام که مبلغ 500.000 ریال است پرداخت نمایند و اگر نحوه ارسال را پستی انتخاب شود بایستی مبلغ 600.000 ریال را پرداخت نمایید.

 ج) اگر شما از جامعه دامپزشکان کارت تخفیف ثبت نام دریافت کرده اید، کافی است مراحل عادی ثبت نام را طی کرده و در قسمت پرداخت سیستم به صورت خودکار، مبلغ تخفیف را از مبلغ اصلی ثبت نام شما کسر خواهد کرد.

2- در مرحله بعدی پس از تکمیل مرحله یک و دریافت شماره فاکتور به صفحه پرداخت الکترونیکی بانک ملت برای پرداخت وجه ثبت نام منتقل خواهید شد. توجه فرمایید شما در این مرحله خواهید توانست توسط کلیه کارت های شتاب به پرداخت وجه بپردازید.

3- در این مرحله به سایت منتقل شده و نحوه واریز وجه شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در صورت که وجه به درستی پرداخت شده باشد، اطلاعات شما برای مدیر سایت جامعه ارسال خواهد شد. در صورت که وجه به درستی پرداخت نشده باشد شما بایستی به مرحله 1 برگشته و مرحل 1 تا 3 را مجددا انجام دهید.

4- در صورتی که پرداخت وجه صحیح باشد، مدیریت جامعه دامپزشکان، اطلاعات ارسالی شما را مورد بررسی قرار می دهد.

5- در صورت تایید مدارک در مرحله 4، کارت اعضای جامعه صادر می گردد و با توجه به نحوه ارسال انتخاب شده در مرحله 1(تحویل حضوری و یا پستی)، کارت به دست اعضا می رسد.

 

در همین رابطه لطفا به موارد زیر توجه فرمایید:

1- هنگام منتقل شدن به سمت بانک از آدرس بانک ملت https://pgw.bpm.bankmellat.ir و یا شبکه شاپرک https://bpm.shaparak.ir و نام پذیرنده که اعضای جامعه دامپزشکان ایران می باشد، اطمینان حاصل فرمایید. در غیر این صورت مشکلات پیش آمده بر عهده ثبت نام کننده می باشد.

2- مشکلات مرتبط با بانک ملت بر عهده بانک می باشد و سایت مسئولیتی در قبال آن ندارد.

3- در مراحل دریافت رسید، حتما از رسید خود پرینت تهیه کرده و آن را برای پیگیری های بعدی به همراه داشته باشید.

4- صدور کارت بین 1 الی 10 روز کاری ممکن است زمان ببرد و در صورت آماده شدن کارت عضویت جهت دریافت به شما اطلاع داده خواهد شد.

5- در صورت بروز هر گونه مشکل در هر مرحله از ثبت نام با شماره تماس 02166569220 تماس حاصل فرمایید.

 

کلیه شرایط ثبت نام را خوانده و آنها را می پذیرم

جامعه دامپزشکان ایران

اطلاعات تماس

آدرس: تهران- خیابان توحید، خیابان پرچم، پلاک 59 طبقه اول

پست الکترونیکی: info@iranva.ir

تلفن: 02166569220

فکس: 02166568636

پشتیبانی ثبت نام

در صورت بروز هرگونه مشکل در هنگام ثبت نام و یا پرداخت لطفا با دفتر جامعه دامپزشکان شماره تلفن های 66569220 (021) و 66568636 (021) تماس بگیرید.